Anavarza Kestane Çiçeği Balı 450 Gr
İNDİRİMLİ
159.90 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktılar

Hoş Geldin Lezzet Kâşifi!

 

450 gramlık Anavarza Kestane Balı Gurme Ballar kategorisinde yer alan kendine has lezzete sahip bir üründür.

Haziran ayında Düzce, Yalova ve Kastamonu bölgesinde yetişen kestane çiçeklerinden elde edilmektedir.

450 gramlık Anavarza Kestane Balı, berrak görünümlü, akışkanlığı az ve koyu renklidir. Kendine özgü yoğun bir koku ve kendine özgü aromaya sahiptir. Damağınızdaki tat kalıcılığı yüksektir.

 

Akredite ve Bağımsız Laboratuvar Tarafından Tüm Analizleri Yapılmıştır.

 

Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliği kapsamında 450 gramlık Anavarza Kestane Balı’nın kontrol ve analizleri akredite ve bağımsız bir kuruluş olan ARİ Laboratuvarları tarafından yapılmaktadır. Dünyanın arı ürünleri kategorisinde en yüksek donanıma sahip laboratuvarlarından biri olan ARİ Laboratuvarlarında 70'ten fazla farklı kalite kontrol analizi yapılmaktadır. Bu analizlerin raporuna, satın aldığınız balın arkasında yazan parti numarasını buradan girerek siz de kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Anavarza Tat Kurulu Tarafından Lezzeti Test Edilmiştir.

 

Anavarza Bal’ın lezzetli balları, tüm güvenilirlik analizlerinden sonra tat alma konusunda eğitimli ve sertifikalı profesyonellerden oluşan “Anavarza Tat Kurulu” tarafından duyusal tat laboratuvarlarında da test edilir.

 

Gluten Tayini Tespit Edilmemiştir.

 

T.C Yeditepe Üniversitesi AR-GE ve Analiz Merkez Laboratuvarları kapsamında, ürünümüz için Gluten intoleransı olan bireylere uygun gıdalar tebliği esas alınarak yapılan değerlendirmelerde “Gluten Tayini” tespit edilmemiştir.

Sofranızda güvenle tüketebileceğiniz, ödüllü kavanoza sahip 450 gramlık Anavarza Kestane Balı ile lezzet düşkünlerinin sofralarını ve damaklarını lezzetle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 142 Kişi İnceledi

Bu Ürüne Bakanların Sepete Attıkları

Sıklıkla Birlikte Alınanlar

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı