Avatar The Game
İNDİRİMLİ
34.90 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Ürün Özellikleri:

James Cameron's Avatar : The Game, James Cameron'un Avatar filminin resmi video oyunudur. Video oyunda hayal gücünün ötesindeki uzaylı gezegeni Pandora'nın derinliklerine gideceksiniz. Oyuncular Pandora'nın yerel halkı Na'vi ile tanışacak, video oyunları dünyasında daha once görmedikleri türden yaşam formları keşfedecekler. Değerli kaynakların peşindeki uzay konsorsiyumu RDA Corporation ile Na'vi arasında anlaşmazlık başlayınca kendinizi gezegenin kalbi ve uygarlığın kaderi için savaşırken bulacaksınız.

James Cameron'un dünyasında kendinizi kaybedin. Pandora gezegeninin derinliklerine inin ve James Cameron'un evrenini kendi perspektifinizden görün.

İki dünya arasındaki müthiş savaşa katılın. Amacınıza ulaşmak için savaşın: RDA veya Na'vi. 60'tan fazla RDA ve Na'vi silahını kişiselleştirin. Yeteneklerinizi seçin: Her klan için 20 yetenek. Tüm araçlara ve hayvanlara binin.

Savaş alanını çokluoyuncu arenasına taşıyın.

Karakterinizi geliştirin ve yeni yetenekler kazanın. Kendi karakterinizi yaratın ve oyunda ilerledikçe yeni yetenekler toplayın.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır