Bioblas 360 Renovation Protection Hasar Görmüş Saçlar İçin Şampuan 400Ml
İNDİRİMLİ
24.90 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Bioblas 360 Renovation Protection Hasar Görmüş Saçlar İçin Şampuan 400Ml

BIOBLAS Saç Dökülmesine Karşı Şampuan dönemsel ve ilerlemiş saç dökülmesine karşı etkilidir.

% 100 bitkisel özler içeren COMPLEX C26'' nın saç üzerindeki çift yönlü etkisi klinik testlerle kanıtlanmıştır.

Saç oluşumunda önemli bir artış, saç dökülmesinde azalma meydana gelir.
COMPLEX C26 içeriğindeki vitaminler, mineraller, doymamış yağ asitleri ve flavonoitler hormonların saçlar üzerindeki olumsuz etkilerinin azaltır ve saç diplerini besleyerek saçın ömrünü uzatır.

COMPLEX C26 içeriğindeki Apigenin saçlı deride kılcal dolaşımı arttırmaya, Mirisetin ve Kemferol saç dökülmesini engellemeye, Pantotenik Asit saç köklerinin güçlenmesine ve saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.
COMPLEX C26, düzenli kullanımla yeni saç oluşumunu destekler. İklim, hormonal değişimler ve stres gibi faktörler nedeniyle saçlı deride kepek oluşumu atrmaya başlar. Kepek saç derisinde pullanmaya ve kaşıntıya yol açar.

KEPEĞE KARŞI, geliştirilen özel formülün içeriğindeki A Vitamini cildin doğal yağı olan sebum üretimini dengelemeye, Çinko saç derisini yenilemeye, kaşıntıyı gidermeye ve kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur, sağlıklı saç derisine kavuşmanızı sağlar. Aşırı yağlanma ve kepeklenme saç köklerini zayıflatır ve saçların dökülmesine yol açar. Pantotenik Asit, saç kökünü ve saç tellerini onarmaya yardımcı olur. Saçlara canlılık, parlaklık ve hacim kazandırır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı