Bionic Commando
İNDİRİMLİ
39.99 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

OYUN 2.ELDİR

TEMİZ SORUNSUZDUR

AYNI GÜN KARGOLANIR..

ionic Commando Ps3

Biyonik Komando , biyonik olarak geliştirilmiş Nathan "Rad" Spencer'ın, Faith No More'ın eski baş şarkıcısı Mike Patton tarafından geri döndüğünü görüyor. Spencer'e zaman hiç hoş gelmiyordu: orijinal oyundaki İmparatorlukların kahramanca yenilgisinden 10 yıl sonra, hizmet etmesi için yemin ettiği hükümet tarafından ihanete uğramakta, yerine getirmediği suçlardan hapsedildi ve ölüme mahkûm edildi.

Spencer'in idamının yapıldığı günlerde, teröristler Yükseliş Şehri'ndeki devasa bir deneysel silahı patlatarak kenti moloz haline getiren ve nüfusunu yok eden yoğun bir deprem ortaya çıkardı. Harabelerdeki arazi ve hedefi belirsiz kalan büyük bir terörist gücün kontrolü altındaki şehrin hava savunma sistemi ile FSA'nın geride kalmış tek bir saldırı var. Biyonik bir Komando için mükemmel bir iş.

Bionic Komando , 8 bitlik orijinalin salınım ve sürgün oyununu, her ortamın salınım, tıraş, tırmanma ve duvar tırmanışı kullanılarak ölçeklenebilir olduğu, yükselen bina, askıdaki yol ve monoraylar, derin kanyonlar ve saf kaya yüzlerinin 3D ortamına aktarıyor. Yürüyüş teknikleri.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır