Bioshock
İNDİRİMLİ
29.99 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

OYUN 2.ELDİR

TEMİZ SORUNSUZDUR

AYNI GÜN KARGOLANIR..

 

BioShock, video oyunları dünyasına su altından açılan bir kapıdır. Geçtiğimiz on yılın en başarılı isimlerinden biri olan BioShock oyuncuları etkileyici karakterler, zeki düşmanlar ve oyun dünyasının temelini belirleyen ahlaki seçimlerle dolu heyecan verici bir dünya ile tanıştırıyor. Zengin hikayesi, görsel detaylara verilmiş büyük özen ve sınırsız tekrar oynanabilirlik imkanları ile BioShock, hikaye anlatımı ile birinci şahıs aksiyonun mükemmel bileşimini sunuyor.

Seçimler ve Sonuçlar: Anlamlı seçimler yapacak, olgunca kararlar vereceksiniz ve tüm bunlar sizi o büyük soruya hazırlayacak – acaba Rapture’ın masum halkını sömürüyor mu, kurtarıyor musunuz? 
Dünya, Silahınız: Mekanik cihazları kırarak, güvenlik taretlerini ele geçirerek ve hayatta kalmak için benzersiz eşyalar yaratarak dünyanın kontrolünü ele geçirin. 
Her duruma uygun çözüm sağlayan silah geliştirmeleri: Silahlarınızı iyon jelleri, patlayıcılar ve zehirlerle geliştirin ve düşmanlarınızın zayıflıklarından faydalanın. 
Oyun tarzınıza uyan oynanış: Şehrin dört bir yanına dağılmış düzinelerce Plazmid İstasyonunı kullanarak vücudunuzu genetik olarak modifiye edin ve kendinizi müthiş bir silaha dönüştürün. 
Her köşe başında size zorluk çıkaracak, ders alan yapay zeka: Birbirleriyle ilginç ve sıkı ilişkilere sahip kişilerin yaşadığı bu canlı dünyayı keşfederken inanılmaz bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. 
Kendinizi Rapture’a kaptırın: Art Deco şehrini gerçeğe dönüştüren mükemmel görsellikler, şimdiye kadar gördüğünüz en gerçekçi su efektleri ve müthiş detaylı ortamlarla birleşiyor.
 

 

 
Oyun Tipi Aksiyon - Macera

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır