Dead Space 2
İNDİRİMLİ
34.90 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

OYUN 2.ELDİR

TEMİZ SORUNSUZDUR

AYNI GÜN KARGOLANIR..

 

Dead Space 2:

Dead Space’in devam oyunu olan Dead Space 2’de mühendis Isaac Clarke bir kez daha korkutucu bir maceraya atılıyor. “The Sprawl” ismiyle bilinen dev uzay şehrinde komadan uyanan, korkunç bir uzaylı istilasından hayatta kalan tek kişi olarak kurtulan Isaac kendisini yeni bir kabusla yüz yüze buluyor. Akıl hastalığıyla savaşan, hükümet tarafından peşine düşülen ve ölü kız arkadaşının görüntülerinin peşini bırakmadığı Isaac kendisini kurtarmak için ne gerekiyorsa yapacak. Necromorph’ları parçalamak için gerekli aletlere ve kararlılığa sahip olan bu mühendis, uzaya dehşeti getirecek.

Sprawl, Kaos İçinde:

 

* Kendisini dev uzay şehrini kemiren korkunç bir salgının ortasında bulan Isaac Clarke, önüne çıkan yaratıkları parçalayarak, kazığa geçirerek ve ezerek ilerleyecek

* Hayatta kalma yolunda Church of Unitology’i aşacak, Solar Array’ı geçecek ve CEC tesisine sızacaksınız. 

 

Korku Ustası:

 

* Her köşe başında bekleyen hem tanıdık, hem yeni korkunç yaratıklar

* Uzaya dehşeti getirmek için birbirinden vahşi silahlar kullanacaksınız. Mızrak ile Necromorph’ları duvara çivileyecek, uzuvları silah olarak kullanmak için telekineziden faydalanacak, yaratıkları parçalara ayıracak mayınlar yerleştirecek, bir grup yaratığı uzaya postalamak için gövdede delikler açacaksınız.

 

Sıfır Yerçekimi:

* Isaac’ın giysisindeki imkanları kullanarak sıfır yerçekiminde dolaşın. Sprawl’ın derinliklerine inin, 360° hareket imkanı ile ağırlıksız savaş ve fizik tabanlı bulmacalarla yüzleşin.

 

Online Çokluoyuncu:

* İlk kez Necromorph salgınının dehşetini başkalarıyla paylaşabileceksiniz. Sprawl’da çatışmalara katılın ve arkadaşlarınızı stratejik biçimde parçalayın


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır