Grid 2
İNDİRİMLİ
69.99 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

OYUN 2.ELDİR

TEMİZ SORUNSUZDUR

AYNI GÜN KARGOLANIR..

 

Kötülük Asla Uyumaz. Gücünüzün farkına varın ve şehrinizi koruyun 

TheAmazingSpider-Man 2 ikinci filmdeki olaylara paralel olarak ilerliyor ve Örümcek Adam'ın Ben Amca'nın katilini aramasının hikayesini anlatıyor. Bir yandan yeni düşmanlar ve eski dostlarla karşılaşacak, diğer yandan New York'un başındaki daha büyük bir tehdidin farkına varacaksınız. Özgürce dolaşıp ağlarınızı dört bir yana salabileceğiniz bu adrenalin dolu oyunda en sevilen Marvel karakterleri, filmdeki kötülerle bir araya geliyor!  

Oyun Özellikleri: 

Yeni Kahramanlık Sistemi:  "Kahraman mı, Tehdit mi" sistemi suçu durdurup vatandaşları koruduğunuzda Örümcek Adam gibi davrandığınız için sizi ödüllendirirken, suç oranlarınızı azaltmayı başaramazsanız sonuçlarına katlanacaksınız. 

Daha Geniş New York Şehri: Önceki AmazingSpider-Man'den çok daha büyük Manhattan ortamlarında dolaşın ve kötü adamları haklayın. 

Peter Parker Olarak Oynayın:  Kötü adamların motivasyonlarını araştırırken Örümcek Adam'ın alt kimliği olan Peter Parker rolünde oynayın. 

Yıldız Kötüler Kadrosu:  Her biri kendine özel mücadeleler sunacak olan Örümcek Adam evreninden ve filmden kötü adamlar. 

Yenilenmiş Savaş & Geliştirmeler:  Yeni yetenekler ve yüksek tempolu, akrobatik savaşlar sayesinde oyuncular düşmanlarını alt ederken kendilerini resmen Örümcek Adam gibi hissedecekler. 

Yepyeni Ağ Özellikleri:  Yeni ağ mekanikleri arasında daha gelişmiş ağ fırlatma kabiliyeti ve temas ettiği eşyaları dondurup, havaya uçuran kimyasal özellikler de bulunuyor. 

GRID 2 oyuncuların en hızlı, birinci ve ünlü olmalarına imkan sağlayacak. Kırk yıllık bir zamana yayılmış otomobil ikonları arasından elle seçilen isimlerin direksiyonuna geçip üç kıtada - Amerika, Avrupa ve Asya - yarışacak oyuncular motor sporlarının yeni ve evrimleşen dünyasına adım atacaklar. Paris'ten Abu Dabi'ye, Şikago'dan güneşli Kaliforniya sahillerine kadar birbirinden güzel şehir caddeleri, lisanslı pistler ve sınırlarınızı zorlayacak dağ yolları şimdiye kadar gördüğünüz en heyecanlı ve canlı yarışlara ev sahipliği yapacak. 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır