HP Q8711A Plotter Kağıdı
%17
İNDİRİMLİ
522.70 $ Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!
Açıklama:HP Toplayıcı Saten Branda, son işlemi kolaylaştıran hafif ve esnek bir malzemedir. Uzun ömürlü müze kalitesinde, saten kaplamalı baskılar oluşturun ve bu saten brandanın daha tutarlı kumaş tabanı ile atıkları azaltın.

HP Toplayıcı Saten Branda ile, her baskıda mükemmel ve müze kalitesinde baskılar üretin. Daha geniş bir renk gamı ile daha fazla olasılık elde edin. Daha tutarlı bir kumaş taban ve pürüzsüz, daha da parlak beyaz saten kaplama ile daha az atık elde edin.
\n
\nSanatsal çalışmalarınızın zaman testine dayanacağından emin olun. HP Toplayıcı Saten Kanvas ve Orijinal HP pigment mürekkepler uzun ömürlü baskılar oluşturur (iç mekanlarda, doğrudan güneş ışığından uzakta[1] 200 yıldan fazla ve vitrinde, lamine olmayan baskılarda[2] 1 yıldan fazla).
\n
\nSorunsuz baskı elde etmeniz için, Orijinal HP ortamı HP Designjet yazıcılarla birlikte tasarlanmıştır. Çok çeşitli uyumlu laminatlar arasından seçim yapabilir, HP ICC profillerini kullanabilir ve bu esnek malzemeyi görüntüyü çatlatmadan gerebilir, katlayabilir veya asabilirsiniz.
\n\n
Marka:HP
Çalıştırma nem aralığı:30 - 70%
Çalışma ısısı aralığı:15 - 30 °C
Yazdırma malzemesi ağırlığı:400 g/m²
Yazdırma malzemesi parlaklığı:95%
Baskı malzemesi yüzey kaplaması:Y
Işık geçirmezlik:98%
Raf ömrü:1 Yıl
Baskı malzemesi su geçirmezliği:Water resistant
Beyazlık:125
Basılı malzemenin kuruma süresi:5 min.
Basılı malzeme cila seviyesi:7
Ortam yüzeyi:Saten
Menşe ülkesi:ABD
Çekirdek büyüklüğü:2"
Paket ağırlığı:10,6 kg (23.4 lbs)
Çekirdek çapı:5,08 cm
Asit içermez:Evet
Kağıt boyutu:Tanımsız

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır