Toshiba LR03 High Power İnce Pil 2Li
İNDİRİMLİ
9.90 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Pille Çalışan Aygıtlar İçin Özel Olarak Üretilen Toshıba Alkalin Pilleri Sizlere Güvenilir Ve Taşınabilir Enerji Sunuyor. Toshıba Alkalin Pilleri Daha Uzun Çalışma Süresi Ve Eşsiz Performansıyla Yüksek Güç İsteyen Aygıtlarınızda En İyi Sonuçları Almanızı Sağlar.

Kaliteli, Uzun Ömürlü, Güvenilir Ve Sağlam Toshıba Pilleri, İhtiyaçlarınızı Göz Önünde Bulundurarak Ürünlerini En İyi Teknolojide Donatmıştır.


Kullanılacağı Cihazlar:
Mp3 Çalar,
Dijital Kameralar,
Foto Flaşlar,
Elektronik Sözlükler,
Elektronik Oyun Konsolları,
Pille Çalışan Her Türlü Oyuncaklar.

• Uzun Ömürlü
• Garantili
• Faturalı


Atık Piller Çöp Değildir. Lütfen Atık Pillerinizi Ayrı Olarak Biriktirerek Atık Pil Toplama Kutularına Ve Noktalarınıza Bırakınız. Atık Pil Biriktirme Kabı Ve Toplama Noktaları İçin "Tap Taşınabilir Pil Üreticileri Ve İthalatçıları Derneği" İle Temasa Geçiniz.

Pillerin Genel Kullanım Yerleri:
Kumanda, Araç Kumandası, Kamera, Fotoğraf Makinesi, Müzik Çalar, Alarm Sistemi, Alarm Seti, Radyo, Tv, Bilgisayar, Mouse Klavye, Tablet, Oyun Konsolu, Oyun Seti, Duvar Saati, Masa Saati, Medikal Alet, Isı Ölçer, Yüksek Güç Cihazı, Kişisel Bakım Seti, Akıllı Kumanda, El Feneri, Kafa Feneri, Çelik Elektronik Kasa, Otel Kasası, Kapı Kolu, Ölçüm Cihazı, Oyuncak, Hesap Makinesi, Büro Makinesi, El Terminali, Ses Sistemi, Kolon, Elektronik Cihaz, Telefon, Telsiz, Bebek Telsizi, Dect, Drone, Anahtar, Hafıza Kartı

 

Model No LR03
Pil Tipi Tek Kullanımlık Piller
Pil Türü AAA
Voltaj (V) 1,5 V

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır