Würth Deri Besleyici Bakım Kemi 500ml 0893012901 028
İNDİRİMLİ
93.29 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Würth Deri Besleyici Bakım Kemi 500ml 0893012901 028DERİ BESLEYİCİ BAKIM KREMİ

Tüm yumuşak deri çeşitleri için

Özellikleri: Deriyi temizler ve bakımını sağlar. Sürekli kullanıldığında deride oluşabilecek çatlak ve yırtıkları önler ve derinin yumuşak ve pürüzsüz bir hale gelmesine yardımcı olur. 
Kullanım şekli: Kutuyu kullanmadan önce kuvvetlice çalkalayınız. Yumuşak ve temiz bir bez ile besleyici bakım kremini deriye yediriniz ve birkaç dakika beklettikten sonra aynı bez ile tekrar derinin üzerinden geçiniz. Kullanmadan önce derinin görünmeyen bir kısmında bakım kreminin deri için uygunluğunu deneyiniz. 

Bu bilgiler yalnızca deneyimlerimize dayanmakta ve tavsiye niteliği taşımaktadır. Ön deneme yapmanız gereklidir.
Tahriş edici.
Yanıcıdır. Cilde teması halinde alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Suda yaşayan organizmalara karşı zararlıdır. Doğal ortamlarda suda uzun vadeli zararlara yol açabilir. Aerosolü ve oluşan buharı içinize çekmeyiniz. Kanalizasyona dökmeyiniz ve karışmasını engelleyiniz. Boş kapları ve ambalajları güvenli şekilde imha ediniz. Çalışırken uygun koruyucu eldiven ve çalışma kıyafetlerini kullanınız. Yanlışlıkla içilmesi durumunda kişiyi kusturmaya çalışmayınız ve derhal bir doktora başvurup bu ambalajı yada etiketi gösteriniz. 5-klor-2-metil-2H-izotiazol-3-on [EG Nr. 247-500-7] ve 2-metil-2H-izotiazol-3-on [EG Nr. 220-239-6].


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır