Duracell Cr2032 Lithium 3V Pil 2'Li
İNDİRİMLİ
24.90 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktılar

Duracell CR2032 Lithium 3V Pil 2'li

 

Uzun ömürlü Duracell Pil Düğme 2 Li Lm Dp20322; tıbbi, güvenlik ve diğer elektronik cihazlarda kullanılabilir özelliğe sahiptir. Duralock teknolojisine sahip olması, depolama sırasında pilleri 10 yıla kadar dolu tutmayı mümkün kılar.  Bu sayede kısa sürede enerjinin bitmesi ve sürekli değiştirmek zorunda kalınan bir durumla da karşılaşılmaz. Acil ya da seri bir şekilde kullanılması gereken cihazlarda pil değiştirme kaygısı da olmaz.

Çevreye Duyarlı Üretim

* Duracell pil düğmelerinin lityum özellikte olması çocukların pil yutma tehlikesinin önüne geçmeyi amaçlar. 2'li paket halinde satışa sunulan ürünün kabı çocukların oynamasıyla açılmaz, sadece makas yardımıyla paketinden çıkarılabilir.

*Çevreyi koruyan marka; %100 toksik olmayan mürekkepler, %40 geri dönüştürülmüş çelik, %30 geri dönüştürülmüş plastik ve %55 geri dönüştürülmüş malzeme ile dikkat çeker.

*Kaliteli üretime sahip piller, kullanılan cihaz ile uyumludur. Cihazın özelliklerini korur ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Teknik Özellikler

*Lityum Düğme
*Duralock teknolojisi
*3V pil
*Tek kullanımlık
*Geri dönüşüm desteği

Ürünün Kullanım Alanları

Kullanım alanı geniş olan Duracell Pil Düğme 2 Li Lm Dp20322; glukoz ölçer, nabız ölçer, banka kartı okuyucu, saat, saatli radyo, adım sayar ve daha pek çok önemli elektronik cihazları çalıştırmak için tercih edilebilir.

Duracell Hakkında

Duracell markası, dünyanın lider yüksek performanslı alkalin, özel ve şarj edilebilir pillerini üretir. 1940’lardan bugüne, kompakt ve daha uzun ömürlü pilleriyle güvenilir ve ikonik bir kişisel performans markası olmuştur.
Duracell Kalite Güvencesi, ISO 9000 standartlarının gereksinimlerini aşmanın yanı sıra, en yüksek kalitede hammaddeler, titiz testler ve performans ve enerji tüketiminin incelenmesini öngörür. Maksimum performans sağlamak amacı ile her bir Duracell pil, fabrikadan çıkmadan önce kalite kontrolünden geçer ve sonrasında satışa sunulur.

Ürün Endonezya menşeilidir.

 

 
 
Model Kodu CR2032
Pil Tipi Tek Kullanımlık Piller
Pil Türü Düğme Pil
Voltaj (V) 3 V

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 231 Kişi İnceledi

Bu Ürüne Bakanların Sepete Attıkları

Sıklıkla Birlikte Alınanlar

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı