Derby Samurai 3 Platinum 3'lü Blister
İNDİRİMLİ
34.90 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktılar

Derby Samurai3 Platinum Tıraş Bıçağı 3'lü


Kaygan Özellik

En son model teknoloji ile üretilmesinden dolayı ciltte herhangi bir tahriş veya kızarıklık gibi durumların oluşmasını engeller. Cildiniz bu tıraş bıçağı ile pürüzsüz bir görüntüde olur.


Kökünden Alır

Bıçakları İsveç çeliğinden üretilmesinden dolayı oldukça sağlam ve kalitelidir. Sakalları en köküne kadar alır ve cildinizin yumuşak bir yapıda olmasına yardımcı olur.

 

Pürüzsüzlük Hissi Yaratır

Yüzünüzdeki sakalların en kısa sürede yok olmasına imkan sağlar. Tıraş işlemini yaparken asla cildinize zarar vermez. Aksine tıraştan sonra cildiniz daha parlak ve pürüzsüz bir yapıda olur. Kısa sürede tıraş işleminizi bu tıraş bıçağı ile halledebilirsiniz.Yumuşak Tıraş Keyfi

Kayganlaştırıcı bandı vardır. Bu sayede sürtünme gibi bir durum meydana gelmez. Cildinizde kızarıklık, yanma, acı ve tahriş gibi olaylar oluşmaz. Rahat bir şekilde tıraşınızı hızlıca olabilirsiniz.


Vaktinizi Almaz

Ergonomik ve küçük bir yapıda tasarlanmıştır. Oldukça hafiftir. Kısa sürede sakallarınızı keserek acil yetişmeniz gereken yerlere gidebilirsiniz. Fazla zamanınızı almaz ve tıraşınızı hemen olup cildinizi pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz.


Yedek Başlıklar

Sapı oldukça ergonomiktir. Böylece tutuşlarınız daha kolay ve konforlu olur. Aynı zamanda yedek başlıkları vardır. Kolay bir şekilde değiştirip yenisi ile kısa sürede tıraşınızı olabilirsiniz. Her zaman cildiniz eskisinden daha parlak, canlı ve pürüzsüz bir yapıda olur. Bıçakları da oldukça sağlamdır.

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 34 Kişi İnceledi

Bu Ürüne Bakanların Sepete Attıkları

Sıklıkla Birlikte Alınanlar

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı