Hasata Gönen Baldo Pirinç 1 Kg
İNDİRİMLİ
89.90 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Hasata Gönen Baldo Pirinç 1 Kg

 

Hasata Gönen Baldo Pirinç, Gönen bölgesinde yetiştirilir. Her pakette aynı hasatın mahsulünü içerir, bu sayede eşit ve tane tane pişer. Pirinç pilavlarımızı, dolmalarımızı ziyafete dönüştürür.

İri taneli, kendine has lezzet ve kokuya sahip Hasata Gönen Baldo Pirinç, fosfor kaynağıdır.

Aç-kapa kullanıma uygun kilitli ambalajı sayesinde, açarken veya kullanırken etrafa dökülmez, tavsiye edilen tüketim tarihine kadar kendi ambalajında saklanabilir, kavanoza aktarılmasına gerek kalmaz.

Hasata Gönen Baldo Pirinç, kelebeklenmeyi önlemek için paketleme öncesi tamamen doğal bir yöntem olan Kontrollü Atmosfer işleminden geçirilir. Bu işlem, ürünün paketlenme öncesi oksijen oranı düzenlenmiş şartlarda bekletilmesi üzerine kuruludur.

 

*Hasata ürünlerini kendi ambalajında, kilidi kapalı şekilde ve kelebek bulaşısı olabilecek diğer tahıl ve bakliyatlardan uzakta saklayınız.

Pişirme Önerisi: Pilavınızın tane tane olması için pirinci pişirmeden önce en az yarım saat soğuk suda bekletip, suyu berraklaşıncaya kadar yıkayınız. Pilavı pişirirken içine birkaç damla limon suyu eklerseniz rengi daha beyaz olur. Birbirinden lezzetli tariflerimiz için Tarifler” sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Menşe Ülke: Türkiye

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 2582 Kişi İnceledi

Bu Ürüne Bakanların Sepete Attıkları

Sıklıkla Birlikte Alınanlar

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı