Mag Ps3
İNDİRİMLİ
89.90 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Mag PS3

Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir. Bu ürün sadece multiplayer ve server üzerinden oynanmaktadır.
 

MAG !

ksp2

Gerilim Aksiyon Macera Herşey Bu Oyunda !Siz ve takımınız birçok defa savaştınız; ama bu seferki diğerlerinden çok farklı. Çok da uzak olmayan bir gelecekte tüfeğinizi kavrıyor ve son bir defa cephanenizi kontrol ediyorsunuz. Siz ve takımınız birçok defa savaştınız; ama bu seferki diğerlerinden çok farklı. Önünüzdeki düşman hattı hava saldırısıyla titrerken komutanınız hücum emri veriyor.

Savaşta Yerinizi Alın !Özel Askeri Birlikler'den bir tanesini seçiyor ve 128 oyuncudan oluşan özel bir orduda sekiz kişilik bir time katılıyorsunuz. Her oyunda kendinizi biraz daha kanıtlıyor ve kariyerinizi nasıl şekillendireceğinize karar veriyorsunuz. En zorlu koşullarda keşfettiğiniz yetenekler doktor, gözcü, keskin nişancı veya diğer meslek gruplarında uzmanlaşmanıza olanak sağlıyor. 256 oyunculu bir savaşta yerinizi alın- sayısız savaş cephesinde savaşın, hava harekatları ve stratejik hedeflerinizi güvenceye almak için taktik saldırıları düzenleyin.

ksp2

Kinect Uyumlu Hayır
Move Uyumlu Hayır
Oyun Türü Aksiyon
Oyuncu Desteği Multiplayer (Çoklu Oyuncu)
Uyumluluk Playstation 3
Yaş Genç

 

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 3401 Kişi İnceledi

Bu Ürüne Bakanların Sepete Attıkları

Sıklıkla Birlikte Alınanlar

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı