Ostwint Tüy Dökücü Krem 40 Ml - Unisex
İNDİRİMLİ
9.90 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Bu Ürüne Bakanlar Bunlarada Baktılar


Ostwint Tüy Dökücü Krem 40 Ml - Unisex

OSTWİNT TÜY DÖKÜCÜ KREM - UNISEX
Ostwint Depilotary Cream - Unisex (±%5)
Ostwint Tüy Dökücü Krem - Unisex Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Ostwint Tüy Dökücü Krem 40Ml - Unisex
Ostwint Tüy Dökücü Krem 40Ml - Unisex İçindekiler:
Tüy Dökücü Krem - Unisex ürünü içerisinde; Aqua, Calcium Thioglycolate, Paraffinum Liquidum, Calcium Hydroxide, İsopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol bulunmaktadır.
Ostwint Tüy Dökücü Krem 40Ml - Unisex Kullanımı:
Tüy Dökücü Krem - Unisex kullanılışı; Uygulama yapılacak bölgenin kuru ve temiz olmasına özen gösterin. Kremi tüy yönünde (dikey çizgiler) halinde uygulama yapılacak bölgeye tüyleri kapatacak şekilde sürün. Kremi yaymak ve tüyleri kapatmak için spatulayı kullanın. 4-5 dakika sonra, kremin bir kısmını spatula yardımıyla temizleyin. Sildiğiniz kısım pürüzsüz ve temiz ise kremin tamamını spatula ile veya suyla durulayarak temizleyebilirsiniz. Kremi tamamen temizledikten sonra cildinizi bol ılık su ile sabunsuz durulayın.
Ostwint Tüy Dökücü Krem 40Ml - Unisex Yan Etkileri:
Tüy Dökücü Krem - Unisex Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Ostwint Tüy Dökücü Krem 40Ml - Unisex Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Ostwint Tüy Dökücü Krem 40Ml - Unisex Muhafaza ve Uyarı:
Ostwint Tüy Dökücü Krem - Unisex Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
Ostwint Tüy Dökücü Krem - Unisex ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
Herhangi bir alerjik duruma maruz kalmamanız için, kullanmadan önce cildinizin küçük bir yerinde deneyiniz. Kremi yüzünüze uygulayacaksanız hassasiyet testi yapınız.
KULLANMADAN ÖNCE UYARILAR KISMINI DİKKATLE OKUYUNUZ!!
Kirli, terli, güneşte yanmış cilde, yara, yanık ve kaşınarak tahriş edilmiş deri üzerine uygulamayınız. Kremi cildinizde 10 dakikadan fazla bekletmeyiniz.
Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Ostwint Tüy Dökücü Krem - Unisex ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Ostwint Tüy Dökücü Krem 40Ml - Unisex Ürünü Açıklaması:
OSTWİNT TÜY DÖKÜCÜ KREM - UNİSEX

Ürünü Bugün 0 Kişi Satın Aldı
Ürünü 1408 Kişi İnceledi

Bu Ürüne Bakanların Sepete Attıkları

Sıklıkla Birlikte Alınanlar

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı