Sony CP-AD2M4WC AC/USB 4 Portlu Adaptör
%24
İNDİRİMLİ
129.90 TL Bu ürünün size özel fiyatıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Aynı anda dört cihazı şarj edin

Aynı anda dört cihazı şarj etmenizi sağlayan dört USB bağlantı noktasıyla, bu USB AC adaptörü, şarj etmek için çok sayıda aygıtı olan veya seyahat ederken tüm mobil aygıtlarınızı aynı anda şarj eden aileler için çıkış alanından tasarruf etmek için mükemmel bir çözümdür.

 

Hızlı şarj için 6.0A toplam çıkış

Bağlantı noktalarından biri, tabletler gibi daha büyük aygıtların hızlı yüklenmesini sağlamak için geleneksel AC bağdaştırıcılardan 5 kat daha hızlı bir 2.4A çıkış sunar. Diğer üç bağlantı noktası, cihazlarınızı geleneksel AC adaptörlerinden 3 kat daha hızlı şarj etmenizi sağlar. 

 

Sony'nin Güvenli Şarjı

AC adaptörümüz, tekrar tekrar kullanımında güvenli ve güvenilir performans sağlamak için Isıya Dayanıklı Tasarım ve Akıllı Güç Kontrolörü özel teknolojisine sahiptir.

 

Yüksek dayanıklılık

Yüksek kaliteli malzemelerin kullanımı, yüksek dayanıklılık, aynı zamanda güvenli ve güvenilir performans sağlar. 5.000'den fazla USB kablo bağlantısına ve 3.000 adet güç soketi bağlantısına dayanacak şekilde test edilmiştir.

 

100V - Dünya çapında 240V voltajı

Seyahat için ideal olan 100V-240V uyumluluğu, dünyanın neresinde olursanız olun cihazlarınızı 3 şarj edebileceğiniz anlamına gelir .

 

USB cihazlarınızla uyumlu

Sadece akıllı telefonları değil, tabletleri, kameraları ve diğer USB donanımlı cihazları da şarj edebilirsiniz.

 

ÖZELLIKLER

Bu USB AC Adaptörünü kullanarak dört adet USB Type-A bağlantı noktası ve kablosu ile taşınabilir şarj cihazlarınızı, tabletlerinizi, akıllı telefonlarınızı ve daha fazlasını hızlı ve verimli bir şekilde şarj edin.

Sony'nin USB Type-A taşınabilir şarj cihazları ile kullanılması önerilir

Hızlı şarj için 5V, 6A (toplam) çıkış

Dört USB cihazını aynı anda şarj etmek için dört adet USB Tip-A bağlantı noktası

1m (40 inç) veya 50 cm (20 inç) güç kablosu


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı